GRAND HOTEL SERGIJO RESIDENCE **** superior

 

 

Grand Hotel Sergijo Residence **** superior , je luxusným butikovým hotelom  s 26 ročnou históriou .

Po koronakríze zmenil zameranie a vynovil interéry a exteréry hotela a  stáva sa  Hotelom pre dospelých so službami,ktoré poskytujeme len ubytovaným a klubovým hosťom.Zabezpečíme maximálny komfort,bezpečné služby a domácu atmosféru s vynikajúcimi službami.Elegantné interiéry v klasickom rustikálnom štýle, luxusné doplnky,obrazy,dizajnové doplnky v exteriéroch ponúkajú krásne  prostredie pre Váš oddych,oslavu či event.

Samotná poloha hotela  pri jazere Sĺňava v slávnom kúpeľnom meste Piešťany s 200-ročnou históriou predurčuje hotel ako miesto pre tých, kto potrebuje v komornej a bezpečnej atmosfére menšieho luxusného hotela si oddýchnuť od zhonu, roboty a denných povinností. a nechce byť vo veľkých hoteloch s množstvom hostí. Sme pre tých,ktorý uprednostňujú privátne služby,súkromné wellnes,kvalitné masáže,  kľud,romantiku a večernú pohodu pri koncertoch v lobby či letných terasách pri fontáne.Hotel  ponúka klubové členstvo pre tých, kto sa k nám vracia a automaticky bude mať množstvo klubových výhod, zliav aj nových služieb.

Po koronakríze sme prvým 5D  hotelom zameraným na  DETOX pobyty na od 3-21 dní  so špeciálnym 5D Detox programom podľa svetových DETOX kliník. V ponuke sú veľmi obľúbené romantické pobyty kde Vás  prekrásne prostredie hotela   očarí a  možete jedoducho relaxovať vo dvojici .Hotelové ponuky si možete online rezervovať,vybrať z viacerých kategórií izieb a služieb od kúpeľných po pobyty wellnes či Royal s bahennými kúpeľmi .

Hotel získal mnohé ocenenia kvality,dizajnu a služieb. V r. 2020 bol finalistom medzinárodnej súťaže International Hospitality Award ako najlepší hotelový bar. V r. 2017-2019 bol nominovaný v medzinárodnej súťaži International Hospitality Award medzi najkrajšie butikové hotely. V r. 2008 vyhral 1.miesto ako najkrajší hotelový bar Slovenska  náš anglický lobby bar. Hotel je členom skupiny malých elegantných hotelov sveta: Small Elegant Hotels,kde možete získať aj našim klubovým členstvom zľavy a výhody v 450 hoteloch skupiny SEH vo svete. 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

GRAND HOTEL SERGIJO RESIDENCE****superior

luxusný butikový hotel v Piešťanoch

ROMANTIC-DETOX-WELLNES