LUXUSNÝ BUTIKOVÝ HOTEL

 

Grand Boutique Hotel Sergijo,po 25 rokoch fungovania mení svoj názov.

Ako nový GRAND HOTEL RESIDENCE****.luxusný klubový hotel v Piešťanoch sa stáva Hotelom pre dospelých so službami,ktoré poskytujeme len ubytovaným a klubovým hosťom.Zabezpečíme maximálny komfort,bezpečné služby a domácu atmosféru s vynikajúcimi službami.

Luxusné interiéry,kvalitná starostlivosť,výborná gastronómia dodá pobytu maximálnu pohodu,kľud a relax! 

Hotel je  butikový hotel pri jazere Sĺňava v slávnom kúpeľnom meste Piešťany s 200-ročnou históriou. Samotná poloha predurčuje hotel ako miesto pre tých, kto potrebuje v komornej a bezpečnej atmosfére menšieho luxusného hotela si oddýchnuť od zhonu, roboty a denných povinností. Služby poskytujeme  len pre ubytovaných hostí a ponúka klubové členstvo pre tých, kto sa k nám vracia a automaticky bude mať množstvo klubových výhod, zliav aj nových služieb.

Po koronakríze sme prvým 5D  hotelom zameraným na  DETOX pobyty na od 3-21 dní   so špeciálnym 5D Detox programom podľa svetových DETOX kliník. V ponuke sú i relaxačné, luxusné i kúpeľné pobyty. Hotel má  wellness a liečebné centrum na bahenné procedúry a detox. Výhodou je butikové wellness pre komornú atmosféru a individuálny relax vo dvojici. Hotel je pre hostí, ktorí hľadajú luxus, pohodlie a oddych mimo rušného centra no denne s bezplatným transferom do neďalekých kúpeľov, mesta či na golf.