JARNÝ DETOX -BEAUTY express all inclusive /2 noci

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
100 €

Rezevovať online

  • Priama rezervácia
  • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

 

EXPRESS all inclusive DETOX-BEAUTY  POBYT

pobyt pre začiatok jarnej očisty,detoxikácie,detox masáží a nastavenia stravy. Spojené s detox analýzou zloženia tela,receptami a all inclusive pitným režimom. Pre expres kratky čas doplnené beauty ošetreniami proti starnutiu na jarný začiatok detoxikácie tea,duše a mysle! Jeden u najobľubenejšich pobytov pre týmkt nemá čas na dlhe detoxikačné pobyty!

2x ubytovanie v dvojpostelovej  izbe 
2 x DETOX jedálny lístok 5x denne (raňajky, doobedné zdravé smoothie + zdravý kvalitný obed, poobedný zdravý snack + večera ),
2x DETOX pitný režim: celodenné čerstvé detox zeleninové a ovocné šťavy, detox limonády a detox špeciálne čaje a minerálne liečivé vody,
1x Hot Stone masáž chrbta lávovými kameňmi – pre dokonalé uvoľnenie stresu,/30 min.
1x masáž hlavy Nirvana na odblokovanie stresu, uvoľnenie a relax (15 min.) 
1x reflexná detoxikačá masáž nôh a chodidiel (20 min.),
1x beauty maska  s masažou tváre a dekoltu  /25 min,
1x zábal rúk s masažou  proti starnutiu/15 min.
2x privátny perličkový kúpeľ počas dňa
2x privátna rezervácia celého wellnes /fínska sauna s relaxačnou miestnosťou a wellness sprchami pre Vás
2x chôdza pri jazere Slňava – Nordic walking – palice pre Vás pripravíme,
1x cykloturistika po 60 min. na Vážskej cykloturistickej dráhe pri hoteli – pre relaxáciu pri jazere,
2x fitness špeciálne zostavené cvičenia pre Vás alebo cvičenia ráno v záhrade pri hudbe
.Celodenne relaxačný oddych v záhrade. K dispozícii sú pre Vás oddychové lôžka pre maximálny kľud v prírode. K dispozícii je tiež množstvo kníh pre Váš oddych. 

k tomu: Kompletná analýza zloženia tela medicínskym prístojom Inbody+ nastavenie detox jedálneho lístka 

Express program zameraný na detox, zdravú stravu, masáže a beauty skrášľujúce procedúry. Program pozostáva zo špeciálne pripraveného plánu expres detoxikácie, prírodných terapií a beauty skrášľujúcich masáží a procedúr, ktoré majú pomôcť spomaliť účinky starnutia. DETOX čistí telo, zmierňuje napätie a následne relaxačná masáže a beauty procedúry dodajú energiu a prebúdzajú krásu, zmyselnosť a zjemnenie pokožky tela a tváre. 

Špeciálne beauty programy je možné objednať aj pre pána: svojmu milovanému môžete pripraviť radosť tým, že sa postaráte o jeho zdravie, psychické pohodlie a emocionálnu pohodu. Zotavenie sa po práci a získanie harmónie a energie: program zahŕňa pre pána tie isté procedúry len je Beauty ošetrenie  a masky na tvár nahradené masážou Znovuzrodenie, čo je najlepším spôsobom, ako sa zbaviť únavy a načerpať príval energie. 

 

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

Ku všetkým pobytom možnosť dokúpiť:

Zrkadlisko (termálny minerálny kúpeľ) + bahnisko (bahenný kúpeľ) v luxusnom kúpeľnom dome Irma alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Hotel Residence **** je luxusný adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti môžu byť členmi klubového hotela, kde môžu čerpať zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú, komornú, kľudnú atmosféru, oddych a skvelé masáže v butikovom wellness. Ohradený areál s množstvom kvetov, fontánou a súkromným parkoviskom. Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava. Hotel má masérske centrum a poskytuje priamo vo svojej budove: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aroma masáže, liečebné masáže a viac ako 22 druhov masáží, ošetrení a balíčkov detoxikačných, anticelulitídnych a liečebných.