ČARO Piešťan: wellnes pobyt s raňajkami a masažami

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od

Rezevovať online

  • Priama rezervácia
  • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

ČARO Piešťan: wellnes pobyt s raňajkami a masažami

Relaxačný  pobyt  /1-3 noci!

Pobyt zahŕňa pre 2 os.:

Veľmi dobré raňajky

1 masáž pre každú osobu podľa výberu/aromamasaž,liečebná masáž chrbta a šije  alebo masáž HOT STONE lávovými kameňmi , lymforenážna masáž nôh a reflexná masaž chodidiel , masáž hlavy Nirvana antistres  alebo  Beauty masaž tváre  a dekoltu :/ 30 min.. 

1x 10 EUR kupon na izbu na zľavu na ala cart menu , reštauračné služby bahenné,detox anticelulitídne zábaly alebo čokoládové zabally a doplnkové masaže alebo privátne wellnes/sauna,virivka,relaxačné miestnosti 

Fitness gratis,biliard,šachy,Wifi gratis!

V okolí  prechádzková trasa okolo jazera Slňava priamo pri hoteli, /palice Nordic Walking k dispozícii na recepcii/

 

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

Ku všetkým pobytom možnosť dokúpiť:

Zrkadlisko (termálny minerálny kúpeľ) + bahnisko (bahenný kúpeľ) v luxusnom kúpeľnom dome Irma alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Hotel Residence **** je luxusný adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti môžu byť členmi klubového hotela, kde môžu čerpať zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú, komornú, kľudnú atmosféru, oddych a skvelé masáže v butikovom wellness. Ohradený areál s množstvom kvetov, fontánou a súkromným parkoviskom. Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava. Hotel má masérske centrum a poskytuje priamo vo svojej budove: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aroma masáže, liečebné masáže a viac ako 22 druhov masáží, ošetrení a balíčkov detoxikačných, anticelulitídnych a liečebných.