Lobby bar
Sergio 1
Biliard
Recepcia
Milenium restaurant
Luxury and quality
Meeting room
Wellnes and spa
Wellcome drink
Park and lake Slnava

Pobytové balíčky

Grand Boutique Hotel Sergijo, luxusný business a wellnes hotel sa nachádza v prekrásnom pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava, ale zároveň neďaleko od rušného centra mesta Piešťany a kúpeľov. Ponúka zaujímavé wellnes pobyty, beauty pobyty, ako i pobyty pre seniorov.

Grand Hotel Sergijo

 

Grand Hotel Sergijo  Residence **** superior , je luxusným butikovým hotelom  s 27 ročnou históriou .

Po koronakríze zmenil zameranie a vynovil interéry a exteréry hotela a  stáva sa  Hotelom pre dospelých so službami,ktoré poskytujeme len ubytovaným a klubovým hosťom.Zabezpečíme maximálny komfort,bezpečné služby a domácu atmosféru s vynikajúcimi službami.Elegantné interiéry v klasickom rustikálnom štýle, luxusné doplnky,obrazy,dizajnové doplnky v exteriéroch ponúkajú krásne  prostredie pre Váš oddych,oslavu či event.

Samotná poloha hotela  pri jazere Sĺňava v slávnom kúpeľnom meste Piešťany s 200-ročnou históriou predurčuje hotel ako miesto pre tých, kto potrebuje v komornej a bezpečnej atmosfére menšieho luxusného hotela si oddýchnuť od zhonu, roboty a denných povinností. a nechce byť vo veľkých hoteloch s množstvom hostí. Sme pre tých,ktorý uprednostňujú privátne služby,súkromné wellnes,kvalitné masáže,  kľud,romantiku a večernú pohodu pri koncertoch v lobby či letných terasách pri fontáne.Hotel  ponúka klubové členstvo pre tých, kto sa k nám vracia a automaticky bude mať množstvo klubových výhod, zliav aj nových služieb.

Po koronakríze sme prvým 5D  hotelom zameraným na  DETOX pobyty na od 3-21 dní  so špeciálnym 5D Detox programom podľa svetových DETOX kliník. V ponuke sú veľmi obľúbené romantické pobyty kde Vás  prekrásne prostredie hotela   očarí a  možete jedoducho relaxovať vo dvojici .Hotelové ponuky si možete online rezervovať,vybrať z viacerých kategórií izieb a služieb od kúpeľných po pobyty wellnes či Royal s bahennými kúpeľmi .

Hotel získal mnohé ocenenia kvality,dizajnu a služieb. V r. 2020 bol finalistom medzinárodnej súťaže International Hospitality Award ako najlepší hotelový bar. V r. 2017-2019 bol nominovaný v medzinárodnej súťaži International Hospitality Award medzi najkrajšie butikové hotely. V r. 2008 vyhral 1.miesto ako najkrajší hotelový bar Slovenska  náš anglický lobby bar. Hotel je členom skupiny malých elegantných hotelov sveta: Small Elegant Hotels,kde možete získať aj našim klubovým členstvom zľavy a výhody v 450 hoteloch skupiny SEH vo svete. 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

GRAND HOTEL  RESIDENCE****superior

luxusný butikový hotel v Piešťanoch

ROMANTIC-DETOX-WELLNES

 

 

 

 

  • Wellnes and spa
  • Luxury rooms
  • Viac info

V našej ponuke nájdete Izby Deluxe, Classic, Apartmán či jednoposteĺové izby. Na všetkých izbách Vás

Nechajte sa rozmaznávať,hyčkať a relaxovať
Boutique wellness a masážne centrum

Naše boutique wellness ponúka oázu pokoja, oddychu a kludu v komornom prostredí. Nadobudnite harmóniu tela a duše v našom Boutique Wellness centre.Klud oázy oddychu spolu s masažami Vám dá poriadne oddychnuť namiesto veľkých hlučnych centier.

Viac info

Regionálne a vždy čerstvé suroviny
Milenium restaurant

Návštívte hotelovú reštauráciu s novým elegantným dizajnom. Raňajky sú podávané formou buffé, obedy à la carte a obedového 2-chodového menu , večere formou romantického a ala cart menu, prip. bufetových stolov.

Viac info

Jeden z najkrajších hotelových barov Slovenska
Lobby bar

Jedinečné pocity z exkluzivity určite umocnia chvíle strávené v lobby bare s krbom a domácim kinom, biliardom,šachovým stolíkom a večernymi hudobnými programami. Ponuku koňakov, rumov ocenia uznavači kvality.

Viac info

Adult friendly hotel

V dobe, kedy všade vládne zhon, nemáme čas na seba, partnera , nemáme chvíľu sa zastaviť, vnímať okolie, samých seba či ľudí naokolo, chce hotel práve to a ešte viac dopriať dospelej klientele.

Viac info

Pieštany a okolie

Svetoznáme kúpeľné mesto PIEŠŤANY preslávil výskyt liečivej geotermálnej vody a sírneho bahna s mimoriadnym liečivým účinkom na zápalové ochorenia. Mesto ponúka svojim hosťom okrem zdravia a odpočinku aj bohatý kultúrny život a pestré športové vyžitie.

Užite si relax
Rezervovať online

Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť