Masáže a bahenné zábaly

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

Pobytové balíčky

MASÁŽE a BAHENNÉ ZÁBALY: ponúkame od 10:00 do 22:00 hod. Termíny pre Vás rezervujeme pri nástupe.

BUTIKOVÉ PRIVÁTNE WELLNES: fínska sauna, jacuzzi, wellnes sprchy, relaxačná miestnosť s občerstvením. Denne od 10:00 do 22.00 hod.len pre ubytovaných hostí

 

Masérske, wellness a detox centrum

MASÁŽE A CELOTELOVÉ ZÁBALY

zlepšujú zdravie, zmierňujú stres, úzkosť a napätie. Zabezpečujú lepší spánok, zlepšujú kardiovaskulárny systém a znižujú krvný tlak. Podporujú zdravie, imunitu a relaxáciu.

 1. Klasická masáž

Hlavným cieľom tejto masáže je predovšetkým prekrvenie pokožky, odstránenie tukových usadenín pod kožou a uvoľnenie a prekrvenie svalov.

chrbta 30 min / 25 €

zadná časť tela 60 min / 49€

celé telo 90 min / 65 €

 1. Aromaterapeutická masáž / levanduľová, citrusová, čokoládová

Využíva pôsobenie čistých esenciálnych olejov na organizmus, rýchlo sa vstrebáva do krvného obehu a má príjemné uvoľňujúce účinky.

30 min / 28 €

60 min 45

              90 min / 65 €             

 1. Nirvana – masáž tváre, hlavy a dekoltu

Ide o komplexnú masáž tváre a celej hlavy, pri ktorej sa používajú vybrané techniky kozmetickej lymfodrenážnej masáže a čínskej tlakovej harmonizačnej masáže. Táto masáž je zameraná na rozprúdenie lymfatického systému, uvoľnenie napätia od dlhodobého stresu a pracovného zaťaženia, pôsobí proti bolestiam hlavy a migréne a je vhodná najmä pre ženy, ktoré potrebujú rýchle obnoviť duševné sily.

25 min / 23 €

 1. Masáž „Znovuzrodenie“

Nechajte všetko na masérovi – terapeutovi, aby sa Vám plne venoval a po celý tento čas používal najvhodnejšie techniky na odstránenie nie len fyzických problémov (jemné techniky, reflexná masáž, akupresúra a pod.), ale zároveň aj navodil harmonický stav medzi vašim telom, mysľou a dušou.

chrbta 30 min / 25 €

zadná časť tela 60 min / 49 €

celého tela 90 min / 65 €

 1. Masáž lávovými kameňmi – Hot Stone

Tento druh masáže využíva pôsobenie tepla a energie z kameňov lávového čadiča a odstraňuje napätie v svaloch. Terapia a masáž s horúcimi kameňmi z lávy je starodávna liečebná metóda používaná po tisícročia. Pri masáži lávovými kameňmi prechádza teplo z vulkanických kameňov do stuhnutých svalov a dokonale prehrieva celé telo, pričom vyrovnáva jeho energie. Uvoľňuje tiež telo a myseľ, harmonizuje ho a vhodne stimuluje krvný obeh a lymfatický systém. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom odstraňujú bloky energetických dráhach a správne rozprúdia energiu v tele.

30 min / 28€

60 min / 55 €

 

 

 1. Masáž „Kleopatra“ s kokosovými olejmi

Už samotná Kleopatra, kráľovná Egypta, vedela, aké blahodarné účinky má masáž s kokosovým maslom. Jeho výnimočná kombinácia mastných kyselín a vitamínov A, E a omega 3 a 6 kyselín je efektívna pre regeneráciu pokožky a slúži ako prevencia jej starnutia.

 

30 min / 28€

60 min / 55 €

 

 1. Lymfodrenážna masáž (celého tela)

Lymfodrenážna masáž urýchľuje odplavovanie nahromadených odpadových látok metabolizmu z pokožky a podkožných vrstiev. Odstránenie lymfatických opuchov je možné dosiahnuť len touto masážou.

30 min / 25 €

60 min / 49 €

90 min / 65€

 1. Reflexná masáž nôh a chodidiel - TERAPIA NÔH

Reflexná terapia účinne znižuje akútnu bolesť, urýchľuje zotavenie organizmu a má značný vplyv na psychiku. Pri špeciálnej reflexnej terapii sa liečebný zásah vykonáva predovšetkým stimuláciou nervových spojov a zakončení v oblasti zvolených reflexných oblúkov. Je veľmi účinnou metódou alternatívnej medicíny, pri ktorej sa využíva tlak a masáž reflexných zón nachádzajúcich sa na chodidlách. Tlakom na danú plochu alebo bod sa stimuluje príslušný orgán.

30 min / 25 €

 1. Medová detoxifikačná masáž

Medová detoxifikačná masáž je účinná pri chronických ochoreniach, únave, strese, regenerácii organizmu pri vyššom veku a pri očistných kúrach. Je známa svojimi priaznivými účinkami, kedy dochádza k odstraňovaniu toxínov priamo z hĺbky tela.

chrbát 30 min / 28 €

zadná časť tela 60 min / 55 €

 

 1. Peeling

Telový peeling minerálnou soľou hĺbkovo čistí pokožku, mikročastice odstraňujú nečistoty a odumreté bunky, pomáha pokožke dýchať, zmäkčuje ju a zvyšuje schopnosť vstrebávania. Soli a minerály priaznivo pôsobia na celý organizmus, významne stimulujú metabolické funkcie v bunkách, a tak prispievajú k ich regenerácii. Očista celého organizmu prináša pacientom celkový pocit uvoľnenia, novú energiu a sviežu silu.

20 min / 23€

30 min / 28 €

60 min / 55 €

 1. Anticelulitídna masáž

Je najsilnejší preparát proti celulitíde. Táto procedúra má vysoké regeneračné účinky a môže byť použitá na problémové zóny, / brucho, pás, stehná./ Na týchto miestach stimuluje krvný obeh, zároveň zvyšuje spaľovanie podkožného tuku, spevňuje pokožku, rozprúdi lymfu a rozbíja tukové bunky. Výsledkom je úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, ktorá trpí celulitídou, kŕčovými žilami alebo popraskanými žilkami. Masáž je intenzívnejšia.

30 min / 28 €

60 min / 49 €

90 min / 69 €

 

Zábaly

1. De luxe čokoládový zábal zo 100% belgickej čokolády

Je luxusná procedúra, ktorá omladzuje a vyhladzuje pokožku, spomaľuje proces starnutia a udržuje pokožku vo výbornom stave. Zábal z čokolády účinne bojuje s celulitídou, striami a celkovo pomáha formovať postavu. Okrem zoštíhľujúcich účinkov podporuje odplavovanie toxických látok z tela, zlepšuje krvný obeh, posilňuje steny ciev, podnecuje organizmus k tvorbe endorfínu – harmóniu šťastia, pôsobí relaxačne, a preto je čokoládová masáž výborná pri problémoch s depresiou a stresom.

 

Chrbát 30min/39€

 

celé telo 60 min / 79 €

 

2. Bahenný zábal izraelským bahnom

Minerálne bahno z izraelského mŕtveho mora AHAVA má liečivé účinky, pomáha pacientom trpiacim zápalom kĺbov, opuchov prstov, reumatizmom, ale aj pri psoriáze. Podporuje látkovú výmenu a krvný obeh a udržuje pokožku mladú a sviežu

30 min /39 €

Kolená, nohy, kĺby 30min/29 €

Celé telo 60 min / 79 €

 

        3. Bahenné masky na tvár + masáž tváre

Beauty liftingová bahenná maska s masážou tváre

30 min/ 29€

 

 

 

 

 

INBODY MERANIE ZLOŽENIA TELA

Inbody meranie tela

Komplexná analýza japonským strojom. Zmeria vaše zloženie tela, kostí, svalovej hmoty tela a naznačí optimálny jedálny lístok a hodnoty

25€

 

 

Rezervácie termínov denne od 8.00- 18.00 hod.

RECEPCIA

Klapka 111

 

PROCEDÚRY v miestnostiach 203 a detox 208

Denne od 10-22.00 hod.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dôležité informácie

Otváracia doba
Pondelok - nedeľa od 10:00 do 22:00

Stravovanie
Raňajky sa podávajú medzi 08:00 a 10:00 formou bufetových stolov.
Obedové servírované menu sa podáva medzi 13:00 a 15:00 hod. 
Večera sa podáva v reštaurácii medzi 18:00 a 20:00 formou bufetových stolov.

Neubytovaní hostia si môžu rezervovať bufet v cene 25 EUR na osobu (už s aperitívom) alebo slávnostnú romantickú večeru na telefónnom čísle 0903 312 651 alebo 033 772 66 46 alebo mailom na hotel@sergijo.sk.