KÚPELE PIEŠŤANY-200-ročná tradícia najslávnejších kupeľov

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

Pobytové balíčky

Kúpele Piešťany - 200-ročná tradícia kúpeľnej liečby

Neďaleko od hotela smerom k mestu sa nachádzajú najslávnejšie kúpele na Slovensku. Radi Vám zabezpečíme možnosť vyskúšať tradičné piešťanské procedúry. Poskytujeme denne 2x bezplatný transfer z hotela na procedúry alebo prechádzku po krásnom kúpeľnom parku a pitie termálnej vody v rámci pitného liečebného režimu.

Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.

Hotel ponúka možnosť rezervácie kúpeľných procedúr Bahniska, zrkadliska a suchého zábalu v kúpeľných domoch Irma alebo Napoleon s bezplatným transferom za 20 EUR. Procedúry Vám radi zarezervujeme na presný termín na recepcii nášho hotela.

Okrem piešťanských kúpeľov sa dá rezervovať kúpenie a zrkadlisko (liečebný termálny bazén) vo Vojenskom kúpeľnom ústave, kam tiež zabezpečujeme transfer. Všetko záleží od toho, ktorý druh kúpeľných procedúr v Piešťanoch uprednostníte. Masáže a fyzioterapiu či bahenný zábal Vám radi ponúkneme v rámci balíčkov v našom centre masáží, zábalov a wellness.

Dôležité informácie

Otváracia doba
Pondelok - nedeľa od 10:00 do 22:00

Stravovanie
Raňajky sa podávajú medzi 08:00 a 10:00 formou bufetových stolov.
Obedové servírované menu sa podáva medzi 13:00 a 15:00 hod. 
Večera sa podáva v reštaurácii medzi 18:00 a 20:00 formou bufetových stolov.

Neubytovaní hostia si môžu rezervovať bufet v cene 25 EUR na osobu (už s aperitívom) alebo slávnostnú romantickú večeru na telefónnom čísle 0903 312 651 alebo 033 772 66 46 alebo mailom na hotel@sergijo.sk.