REŠTAURÁCIA MILLENIUM

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

Pobytové balíčky

 

Reštaurácia MILLENIUM v hoteli Grand Hotel Residence ****

Vychutnajte si jedinečnú modernú kuchyňu a kulinárske umenie kuchárov!

Príďte sa presvedčiť, že naša kuchyňa je ľahká, zdravá a pritom gastronomicky pútavá. Nechajte sa rozmaznávať lahôdkami tej najvyššej úrovne v reštaurácii so štýlovou atmosférou. Jedlá pripravujeme z miestnych surovín, používame čerstvé mäso zo slovenských fariem či od rakúskych dodávateľov. Niektoré jedlá pripravujeme technikou sous-vide, ktorá si kladie za cieľ maximalizovať chuť, textúru a nutričnú hodnotu jedál.

Hotel ponúka stravovanie formou bufetových stolov počas pobytových balíčkov s elegantným prestieraním a bohatou ponukou. Novinkou je pri detox pobytoch špeciálna detox strava s individuálne pripravenými receptúrami svetových odborníkov s komplexným pitným režimom.

RAŇAJKY podávame formou bufetových stolov od 8:00-10.00 hod. V prípade záujmu u business cestujúcich od 07:00-08.00 formou ala cart raňajkového menu resp. donáškou na hotelovú izbu.

OBEDY podávame formou obedového menu za 9,90 EUR pre hotelových hostí. V ponuke je denne obmieňaný výber tradičných jedál najmä slovenskej a regionálnej kuchyne doplnenej výberom čerstvých cestovín a šalátov.

HAPPY HOURS sú od 15:00 do 17:00 hod. Ponúkame vynikajúcu premier selection kávu, anglické čaje s domácimi dezertami len za 4,99 EUR, ktoré servírujeme v anglickom lobby bare či kaviarni La Bella pri príjemnej hudbe.

VEČERE ponúkame formou bohatých bufetových stolov od 18:00 do 20.00 hod. V ponuke sú polievky, hlavné jedlá výberom minimum z 8 hlavných jedál a príloh, množstva šalátov, dezertov atď. Cena bufetových stolov je 18 EUR pre hotelových hostí.

ROMANTICKÉ VEČERE
Pre hostí vyhľadávajúcich romantiku, súkromie či privátnu atmosféru sme pripravili naše obľúbené a vyhľadávané romantické večere, ktoré servírujeme medzi 19:00-21:30 hod. Romantická večera aĺa Italia v reštaurácii Millenium: 3-chodové menu s talianskymi špecialitami pri slávnostne prestretom stole s dezertami a aperitívom - pohárom prosecca či portského vína. Cena večere pre dve osoby spolu je 50 EUR.

Pre náročnejších klientov k jubileu či k maximálnemu súkromiu vo dvojici:

ROMANTICKÁ VEČERA  Rómeo a Júlia v samostatnom salóniku: pozostáva zo 4-chodového menu v separátnej miestnosti s veľkým štýlovo nazdobeným stolom, množstvom sviečok a čerstvými kvetmi pre dámu. K jedlám ponúkame aperitív - potské víno a fľašu vína z celebritnej vinotéky či ľahšie talianske sekty Cinzano alebo Martiny Prosecco. Cena balika komplet je 100  EUR spolu pre 2 osoby. Rezervácia salónika je na 1,5 hod.

K chutným jedlám ponúkame výber vín z celebritnej vinotéky. Možete u nás ochutnať vína hercov ako Gerarda Depardieau, Pierra Richarda. V ponuke sú aj vína speváka Stinga, futbalistu Messiho či producenta Coppolu z kalifornských viníc.

Reštaurácia Millenium Vás rada privíta v čase raňajok, formálneho obeda alebo pri slávnostnej večeri. Pripravuje taktiež  ponuky pre firmy ako business raňajky, obedy, pracovné posedenia, firemné večere s obchodnými partnermi v elegatnom prostredí reštaurácie.

Otváracie hodiny: denne od 10:00 do 22.00 (na požiadavku aj dlhšie).

 

Dôležité informácie

Otváracia doba
Pondelok - nedeľa od 10:00 do 22:00

Stravovanie
Raňajky sa podávajú medzi 08:00 a 10:00 formou bufetových stolov.
Obedové servírované menu sa podáva medzi 13:00 a 15:00 hod. 
Večera sa podáva v reštaurácii medzi 18:00 a 20:00 formou bufetových stolov.

Neubytovaní hostia si môžu rezervovať bufet v cene 25 EUR na osobu (už s aperitívom) alebo slávnostnú romantickú večeru na telefónnom čísle 0903 312 651 alebo 033 772 66 46 alebo mailom na hotel@sergijo.sk.