Ubytovanie

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

Hotel ponúka ubytovanie v elegantných izbách v talianskom dizajne. Hotel má 25 izieb a celková kapacita je 50 osôb a 4 prístelky. Náš hotel vyhľadávajú najmä hostia, ktorí uprednostňujú malý luxusný hotel s kvalitnými službami, klubovú atmosféru a prírodné prostredie. Ubytovanie pozostáva z 2 apartmánov, 11 2-posteľových deluxe izieb s balkónom,8 2-postelových izieb classic bez balkóna,1 3-posteľovej izby classic bez balkóna a 2 jednoposteľových izieb s dvojlôžkom šírky 160 cm, a to všetko v elegantnom klasickom vybavení.

Izby sú vybavené manželskou posteľou s veľkosťou 200 x 220 cm, nočnými stolíkmi, písacím stolíkom so sedením, televíziou ako i časťou na oddych, ktorá pozostáva z kresiel či pohovky  a malého stolíka. Izby sú v rôznych farbách podľa poschodia v klasickom talianskom dizajne. De-luxe izby sú s originál obrazmi a elegantnými doplnkami, taktiež ako aj niekoľko klasických izieb. Pre dlhší pobyt sú vhodné priestrannejšie apartmány s 2 samostatnými izbami, dvojbalkónom s výhľadom na fontánu a rieku Váh.

Hotel sa nachádza v parkovej časti s peknou výsadbou, okná sú smerované do záhrady či k jazeru. V okolí je svieži vzduch a množstvo možností na prechádzky a cykloturistiku na ceste okolo jazera Sĺňava len pár krokov od nášho hotela.

.
 

V závislosti od Vami vybranej izby u nás nájdete

Wifi
Klimatizácia
28 - 45 m2
Sušič vlasov
Mini bar
Balkón
Trezor