DETOX - ANTISTRESS - IMUNITA :Detox PROGRAM all inclusive

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
149 €

Rezevovať online

  • Priama rezervácia
  • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

DETOX  - ANTISTRESS  - IMUNITA


Jeden z najžiadanejších profesionálnych 5D DETOX programov pre detoxikáciu tela podporené detox procedúrami a bahennými zábalmi s relaxom pre antistresové programy.

POBYT ZAHŔŇA all inclusive program pre každú osobu nasledujuce služby:ubytovanie+ komplexny& program all inclusive

denne  DETOX jedálny lístok 5x denne (raňajky, doobedné zdravé smoothie + zdravý kvalitný obed, poobedný zdravý snack + večera ),
denne  DETOX pitný režim: špeciálny pitný režim vody DONAT Magnezium s najvyššim obsahom magnézia, vitamínov na podporu trávenia,detoxikácie a  celodenné čerstvé detox zeleninové a ovocné šťavy, detox limonády a detox špeciálne čaje a minerálne liečivé vody,

2x Inbody analýza ľudského tela japonským prístrojom na začiatku a konci s porobnaním výsledkov: zostavenie plánu detoxu,masaží a zábalov, k tomu špeciálny vzorový jedálny lístok na domov na pokračovanie procesu detoxikácie
1x peeling pre začiatok detoxikácie (25 min.)+ 1x detox masáž chrbta (30 min.)
1x antistress  masáž hlavy  na odblokovanie stresu, uvoľnenie
 stresu alebo detox masaž chrbta a šije/35 min.) 
1x re
flexná detoxikačá masáž nôh a chodidiel (30 min.),

1x lymfodrenážna masáž nôh a chodidiel /30 min.

1x liečebná HOT STONE masáž chrbta  (30 min.)

1x celotelová detoxikačná masaž intenzívna celého tela/60 min. ,
1xdetox  bahenný  zábal čiastočný (35 min.),/pri pobyte 7-14 dni 3x/
3x chôdza pri jazere Slňava – Nordic walking – palice pre Vás pripravíme,
1x cykloturistika po 60 min. na Vážskej cykloturistickej dráhe pri hoteli – pre relaxáciu pri jazere,
3x fitness špeciálne zostavené cvičenia pre Vás alebo cvičenia ráno v záhrade pri hudbe.
. K dispozícii je tiež množstvo kníh pre Váš oddych.
Denne  privátna súkromná rezervácia celého wellnes len pre Vás (sauna, vírivka, meditačná hudba, relaxačná miestnosť, wellness dažďové sprchy).  
Detox balík je komplexom procedúr, ktoré pôsobením dopomáhajú k maximálnej relaxácii, odbúrania stresu a obnovením zdravého psychického a emocionálneho stavu. Komplexná aplikácia wellness procedúr zmierňuje chronickú únavu, uvoľňuje svaly a celé telo a uvádza ľudskú myseľ do stavu pokoja. Po dokončení programu sa v tele naštartujú priaznivé chemické a fyziologické procesy, človek pocíti ľahkosť a mimoriadny príval sily, energie a zažije celý rad pozitívnych emócií.

Program  zahŕňa:

Kompletnú analýzu tela špičkovým medicínskym prístrojom IN BODY 230. Ide o jeden z najspoľahlivejších prístrojov na diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela, využívaného aj v medicíne a DETOX programoch po celom svete.

Tento analyzátor určí okrem obezity a množstva vnútrobrušného – viscerálneho tuku, ktorý je zodpovedný za metabolický syndróm a BMI, aj minimálnu kalorickú spotrebu, čo je množstvo energie, ktorú naše telo potrebuje pre svoje základné životné funkcie. Vysvetlíme a vytlačíme Vám Vaše výsledky meraní a odporúčania pre vhodné stravovacie návyky a vzorové jedálne lístky.

Taktiež Vám zostavíme detox jedálny lístok na Vami vybraný typ 5D detox pobytu s naplánovaním procedúr, zábalov a masáží podporujúce detox tela a pripravíme Vás na proces chudnutia, zmeny životného štýlu, stravovacích návykov a pohybovej aktivity.

Celodenne relaxačný oddych v záhrade. K dispozícii sú pre Vás oddychové lôžka pre maximálny kľud v prírode. K dispozícii je tiež množstvo kníh pre Váš oddych. 

 

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

Ku všetkým pobytom možnosť dokúpiť:

Zrkadlisko (termálny minerálny kúpeľ) + bahnisko (bahenný kúpeľ) v luxusnom kúpeľnom dome Irma alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Hotel Residence **** je luxusný adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti môžu byť členmi klubového hotela, kde môžu čerpať zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú, komornú, kľudnú atmosféru, oddych a skvelé masáže v butikovom wellness. Ohradený areál s množstvom kvetov, fontánou a súkromným parkoviskom. Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava. Hotel má masérske centrum a poskytuje priamo vo svojej budove: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aroma masáže, liečebné masáže a viac ako 22 druhov masáží, ošetrení a balíčkov detoxikačných, anticelulitídnych a liečebných.