GRAND HOTEL SERGIJO RESIDENCE **** superior : atmosféra luxusu butikového hotela len pre dospelých

 

 

Grand Hotel Sergijo  Residence **** plus superior  : luxusný butikový hotel s atmosférou a  27 ročnou históriou .

Grand Hotel Sergijo Residence je hotelom pre tých,ktorí hľadajú oddych od rušných mestských hotelov. Pre tých hostí,čo potrebujú relaxovať v prírode,vychutnať atmosféru Adult friendly,teda hotela určeného výlučne dospelým hosťom . Hotel sa achádza v prírodnej časti vedľa jazera Sĺňava s množstvom turistických a cykloturistických trás, no denne gratis zabezpečuje bezplatný transfer do kúpeľného centra,vzdialeného len 5 min. autom a 20 min.pešo po hrádzi rieky Váh pred hotelom.

Hotel je jediným medzinárodný hotelomú mimo kúpeľov/,člen skupiny Small Elegant Hotels of the World ,ktorý združuje 450 elegantných butikovových  hotelov sveta na každom kontinente a sme jediným na Slovensku. . .Elegantné interiéry v klasickom rustikálnom štýle, luxusné doplnky,obrazy,dizajnové doplnky v exteriéroch ponúkajú krásne  prostredie pre Váš oddych,oslavu či event.

Samotná poloha hotela  pri jazere Sĺňava v slávnom kúpeľnom meste Piešťany s 200-ročnou históriou predurčuje hotel ako miesto pre tých, kto potrebuje v komornej a bezpečnej atmosfére menšieho luxusného hotela si oddýchnuť od zhonu, roboty a denných povinností. a nechce byť vo veľkých hoteloch s množstvom hostí. Sme pre tých,ktorý uprednostňujú privátne služby,súkromné wellnes,kvalitné masáže,  kľud,romantiku a večernú pohodu pri koncertoch v lobby či letných terasách pri fontáne.Hotel  ponúka klubové členstvo pre tých, kto sa k nám vracia a automaticky bude mať množstvo klubových výhod, zliav aj nových služieb a VIP zliav .

Po koronakríze sme prvým 5D  hotelom zameraným na  DETOX pobyty n so špeciálnym 5D Detox programom podľa svetových DETOX kliník. V ponuke sú vvšak aj veľmi obľúbené romantické pobyty , kde Vás  prekrásne prostredie hotela   očarí a  možete jedoducho relaxovať vo dvojici .Hotelové ponuky si možete online rezervovať,vybrať z viacerých kategórií izieb a služieb od kúpeľných po pobyty wellnes či Royal s bahennými  zábalmi.

Hotel získal mnohé ocenenia kvality,dizajnu a služieb. V r. 2020 bol finalistom medzinárodnej súťaže International Hospitality Award ako najlepší hotelový bar. V r. 2017-2019 bol nominovaný v medzinárodnej súťaži International Hospitality Award medzi najkrajšie butikové hotely. V r. 2008 vyhral 1.miesto ako najkrajší hotelový bar Slovenska  náš anglický lobby bar. Hotel je členom skupiny malých elegantných hotelov sveta: Small Elegant Hotels,kde možete získať aj našim klubovým členstvom zľavy a výhody v 450 hoteloch skupiny SEH vo svete. 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

GRAND HOTEL  SERGIJO RESIDENCE**** plus superior

luxusný butikový hotel v Piešťanoch