POBYTOVÉ BALIČKY s procedúrami

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

Pobytové balíčky wellness, detox, romantika alebo kúpeľná liečba!

Dokonalú súhru ubytovania, služieb a stravy nakombinovanú na 2 - 7 nocí predstavujú naše balíčky pre Vás, ktoré obsahujú množstvo bonusov. V cene sú zahrnuté niektoré zľavnené a bonusové služby, aby sme Vám na 2 - 7 nocí pripravili vynikajúci oddych. Do balíčkov sme zaradili množstvo masáží, bahenných zábalov a procedúr. Súčasťou je relax v novom butikovom wellness pre dokonalý oddych s občerstvením. Chceme nimi zabezpečiť pre Vás to naj... oddych, kľud, bezpečné, privátne a nerušené služby pre maximálne pohodlie. Pripravili sme stravovanie formou bohatých bufetových stolov s čerstvým horúcim pečivom, množstvom domácich dezertov a koláčikov, ktoré denne pripravujeme. Terasy ponúknu od jari a leta množstvo slnka, relaxu, kľudu pri dobrej knihe - na zimu sme doplnili vnútornú knižnicu a lobby bar .

Vyberte si teda z ponuky wellness, romantických či kúpeľných pobytov a užívajte si dokonalú kombináciu toho naj! Môžete pobyty kúpiť aj ako darček, vtedy Vám vystavíme darčekovú poukážku ako jeden z najlepších alternatív darčekov, ktoré vždy potešia! 

Novinkou hotela na rok 2021 po koronakríze sú pobyty zamerané na detox. Hotel  sa svojou polohou pri jazere v prírode, luxusným interiérom a veľkosťou menšieho luxusného hotela s ohradeným bezpečným areálom stáva aj prvým špecializovaným DETOX HOTELOM pre individuálnych hostí v Piešťanoch!

Hotel svojou polohou v parku a pri jazere Sĺňava ponúka pre detox programy ideálne prostredie hlučného centra. Je luxusným butikovým hotelom max. do 50 osôb, prvým Adult friendly - teda hotelom určeným najmä pre dospelú klientelu. Zaručujeme klubovú atmosféru a nerušený oddych len pre ubytovaných hostí po vakcinácii či testoch - teda maximálnu bezpečnosť aj v tomto období po koronavíruse. Svojím vybavením, ohradeným areálom v prírode so záhradami, individuálnou profesionálnou starostlivosťou ponúka ideálne prostredie na obľúbené a vyhľadávané a teraz vysoko aktuálne DETOX programy.

Navyše: termálny kúpeľ zrkadlisko a piešťansky bahenný kúpeľ v svetoznámom centre IRMA s liečivou vodou a sírnym bahnom. Pri programe AKTIV DETOX a hotelové izraelské zábaly a bahenné beauty masky s bahnom z Mŕtveho mora s kozmetickými účinkami pri pobyte DETOX-BEAUTY či DETOX-STRES - IMUNITA!

 

od 125 osoba/noc

SILVESTER 2023 vratane GALA VEČERA

Viac info
od

ČARO Piešťan: letný wellnes pobyt s raňajkami a Wellnes kupónom

Viac info
od osoba/pobyt

LETNÁ NOVINKA: MASÁŽE A ZDRAVIE

Viac info
od 69 osoba/noc

MAGICKÉ LETO V PIEŠŤANY : obľúbený pobyt s romantickou večerou a masážami

Viac info
od 75 osoba/noc

WELLNES pobyt Royal s polpenziou , masážami a bahennými zábalmi

Viac info
od 80 osoba/noc

romantický večer s romantickou večerou

Viac info
od 100 osoba/noc

DETOX - BEAUTY - KRÁSA -all inclusive jarný detox program

Viac info
od 120 osoba/noc

DETOX - ANTISTRESS - IMUNITA :Detox PROGRAM all inclusive

Viac info
od 150 osoba/noc

AKTIV 5D DETOX -MASÁŽE+ BAHENNÉ ZÁBALY -najlepší 5D detoxikačný pobyt all inclusive/5-14dní/

Viac info
od 75 osoba/noc

Seniorský kúpeľný pobyt /cez týždeň/

Viac info