WELLNES pobyt Royal s polpenziou , masážami a bahennými zábalmi

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
110 €

Rezevovať online

  • Priama rezervácia
  • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

 

Wellnes  pobyt   Royal s polpenziou
s masážami,bahenným zábalom  a privátnym wellnes denne

POBYT ZAHŔŇA:
Denne bohaté raňajky
 
Denne bohaté večere s polievkou,výberom hlavných jedál a dezertov
Ubytovanie v elegantných izbách v talianskom štýle

Deluxe MASÁŽE  v cene pobytu
1 x aroma levandulová  alebo cirrusovo-škoricová masáž pre dámu /30 min.
1 x masáž Znovuzrodenie relaxačná masáž pre pána  /30 min.)
2x  bahenný zábal na kolená či kĺby (30  min.) alebo liečebná  masáž Nirvana  alebo  beauty masáž tváre a dekoltu kokosovým olejom Malibu

Denne Privátna rezervácia celého wellnes len pre Vás:  sauna,jacuzzi- vírivka s relaxačnou oddychovou miestnosťou s časopismi,čajikmi a relaxom/denne na 60 min. butikové wellnes rezervované len pre Vás !
Denne neobmedzený vstup do fitnes  lobby baru s biliardom, šachmi, spoločenské hry
WIFI vo všetkých priestoroch hotela 

Denne 2x  transfer zdarma do kupeľov  na kúpeľné procedúry v piešťanských kúpeľoch s 200 ročnou históriou liečby pohybového aparátu  /odporúčame bahnisko a zrkadlisko -bahenný a termálny bazén v kúpeľných domoch IRMA alebo Napoleon a   soľnú jaskyňu  

Bezplatný vstup do hotelových záhrad s terasami, v lete vonkajšie vírivky, opaľovacie lehátka,stolný tenis. Množstvo kníh,časopisov na relax v prírode!

Klubový ohradený areál hotela len pre dospelých. 

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

Ku všetkým pobytom možnosť dokúpiť:

Zrkadlisko (termálny minerálny kúpeľ) + bahnisko (bahenný kúpeľ) v luxusnom kúpeľnom dome Irma alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Hotel Residence **** je luxusný adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti môžu byť členmi klubového hotela, kde môžu čerpať zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú, komornú, kľudnú atmosféru, oddych a skvelé masáže v butikovom wellness. Ohradený areál s množstvom kvetov, fontánou a súkromným parkoviskom. Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava. Hotel má masérske centrum a poskytuje priamo vo svojej budove: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aroma masáže, liečebné masáže a viac ako 22 druhov masáží, ošetrení a balíčkov detoxikačných, anticelulitídnych a liečebných.